DAHA FAZLA

Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir.
DAHA FAZLA

Kurumsal Dağıtım Desteği Hizmeti

Dağıtım tedarik zinciri ihtiyacı olan kurumsal firmalara Eylül Nakliyat olarak, lojistik - nakliye - dağıtım desteği & hizmeti de veriyoruz.
DAHA FAZLA

Eylül Nakliyat Videolar

Şehir içi ve şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık ve ofis taşımacılığı ile ilgili sigortalı paketleme videolarımızı inceleyin..
DAHA FAZLA

Asansörlü Taşımacılık

Evden eve taşıma hizmetlerimizde asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile daha kısa sürede ve daha güvenli taşınmanızı sağlıyoruz.
DAHA FAZLA

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve iş yeri taşımanın tüm detay ve inceliklerini bilen evden eve nakliyat firmamız, size bu konuda da profesyonel çözümler sunacaktır.
DAHA FAZLA

Sigortalı Taşımacılık

Eylül Nakliyat taşınma işlemi başlamadan bütün eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigortalar.
DAHA FAZLA

Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri arasında eşya depolama işlemleri de bulunmaktadır.
DAHA FAZLA

Paketleme Servisi

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığına inandığımız için çalışanlarımız bu konuda titizlikle çalışmaktadırlar.
DAHA FAZLA

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Hatay Eylül Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar.
Tümünü Görüntüle

Neler Yapıyoruz ?

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Hatay Eylül Nakliyat olarak ev taşımanın gerçekten evini taşıtacak sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz, evinizin taşıması maddi manevi birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir Eylül evden eve nakliyat olarak bizler bu sorunları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Nakliyat hizmetini en iyi ve profesyonel şekilde tamamlamayı prensip edinmiş bir firmayız. Biliyoruz ki aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreciniz ve benzer sorunlar bunlarin hepsi zor birer aşamadır fakat iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu aşamada Eylül evden eve nakliyat tüm bu zorluklarınızı bildiği için en azından evinizi taşırken ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize profesyonel bir şekilde taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren mutlu bir hayati temelli ediyoruz.

Eylül evden eve nakliyat firmamız belirttiğimiz gibi tek amacı daima müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle uğurlanmaktır.Evden eve nakliyat ile ilgili ekibimiz ve yöneticilerimiz en son haberleri, güncel bilgileri takip ederek en son teknolojileri ve tüm nakliyat hizmetlerini tek çatı altından devam ettirmeyi amaçlayan Hatay'daki ender firmalardandır.

Paketleme ve Ambalajlama

Evinizdeki eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Uzman personel ve ekipmanlarımızla araçlarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı sigortalıyor ve yeni evinize taşıyoruz.

Uzman Ekip & Ücretsiz Ekspertiz

Sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile, eşyalarınıza bakıp ona göre araç ve malzeme gibi konuların ayarlaması, personel sayısı gibi taşımacılık konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler verir. Yani taşıma esnasında oluşabilecek sorunları önceden önlemiş olur. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup siz değerli müşterilerimizin 7/24 saat hizmetinizdedir.

Geniş Araç Filosu

Kaçıncı katta olursa olsun, eşyalarınızı asansör sistemiyle hızlı ve güvenli bir şekilde araçlarımıza alıyor, aynı sistemle yeni evinize taşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Güler yüzlü ve işine itina gösteren kaliteli personelimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Aracı

Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz. Eylül Nakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
Hemen Hesapla

GÜNCEL BLOG & HABERLER

 •  3.2.2019
  Hatay Yurtiçi Nakliyat ve Lojistik Firmaları Antakya
  DEVAMINI OKU
 •  28.4.2018
  Eylül Evden Eve Nakliyat Videoları
  DEVAMINI OKU
 •  3.2.2019
  Hatay Antakya'da Nakliyat Hizmeti
  DEVAMINI OKU
 •  24.4.2018
  Hatay Eylül Nakliyat Ekspertiz Planlama
  DEVAMINI OKU
 •  24.4.2018
  Ev Taşırken Dikkat Edilecek Hususlar
  DEVAMINI OKU
 •  24.4.2018
  Antakya'da Taşınma Sorunları
  DEVAMINI OKU
 •  24.4.2018
  Elektronik Eşya Taşıma
  DEVAMINI OKU
 •  24.4.2018
  Antakya'da Fuar Taşımacılığı
  DEVAMINI OKU

VİZYON & MİSYON

Kurulduğu günden bu yana hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedefleyen Eylül Nakliyat, başta Antakya ve çevre İl ve İlçeleri olmak üzere tüm Türkiye'ye şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir

EYLÜL NAKLİYAT

Daha kaliteli hizmet sorunsuz taşımacılık