Galeri

Paketleme ve Ambalajlama

Evinizdeki eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Uzman personel ve ekipmanlarımızla araçlarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı sigortalıyor ve yeni evinize taşıyoruz.

Uzman Ekip & Ücretsiz Ekspertiz

Sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile, eşyalarınıza bakıp ona göre araç ve malzeme gibi konuların ayarlaması, personel sayısı gibi taşımacılık konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler verir. Yani taşıma esnasında oluşabilecek sorunları önceden önlemiş olur. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup siz değerli müşterilerimizin 7/24 saat hizmetinizdedir.

Geniş Araç Filosu

Kaçıncı katta olursa olsun, eşyalarınızı asansör sistemiyle hızlı ve güvenli bir şekilde araçlarımıza alıyor, aynı sistemle yeni evinize taşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Güler yüzlü ve işine itina gösteren kaliteli personelimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Aracı

Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz. Eylül Nakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
Hemen Hesapla