Kurumsal

Neler Yapıyoruz ?

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Hatay Eylül Nakliyat olarak ev taşımanın gerçekten evini taşıtacak sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz, evinizin taşıması maddi manevi birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir Eylül evden eve nakliyat olarak bizler bu sorunları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Nakliyat hizmetini en iyi ve profesyonel şekilde tamamlamayı prensip edinmiş bir firmayız. Biliyoruz ki aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreciniz ve benzer sorunlar bunlarin hepsi zor birer aşamadır fakat iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu aşamada Eylül evden eve nakliyat tüm bu zorluklarınızı bildiği için en azından evinizi taşırken ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize profesyonel bir şekilde taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren mutlu bir hayati temelli ediyoruz.
 
Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Eylül evden eve nakliyat kurulduğumuz günden beri tek amacımız sektörde en iyi firma olmakla birlikte müşterilerimizle aynı şekilde paralel olarak ilerleyen mutlu müşteri portföyü oluşturmaktir. %100 MUTLU MÜŞTERİ REFERANSLARIMIZ bizim için herşeyden önceliklidir. A'dan Z'ye bütün nakliye hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan firmamız sizin bu mutluluğunu karşılayacak bütün hizmet ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmış ve yararlanacaktır.
Eylül evden eve nakliyat firmamız belirttiğimiz gibi tek amacı daima müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle uğurlanmaktır.Evden eve nakliyat ile ilgili ekibimiz ve yöneticilerimiz en son haberleri, güncel bilgileri takip ederek en son teknolojileri ve tüm nakliyat hizmetlerini tek çatı altından devam ettirmeyi amaçlayan Hatay'daki ender firmalardandır.
 
Peki Neden Eylül Nakliyat ?
 
Ekspertiz Planı: Eşyaların taşınmasından önce, deneyimli personeller ile nakliyatın gerçekleşeceği konumların incelenmesi ve değerlendirilmesi, güvenli nakliyat için kaçınılmaz bir gerçektir.Ekspertiz hizmeti sunan firmalar planlı ve programlı çalışmakta, istenilen zamanda nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için siz değerli müşterilerimize nakliyeden önce ekspertiz planının yapılmasını tavsiye ediyoruz.
Güvenli Paketleme: Güvenli nakliyatta, paketleme ve ambalaj işlemleri büyük bir öneme sahiptir ve çok dikkat gerektirmektedir. Herhangi bir eşyanın ne tür malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Yanlış paketleme ve ambalajda parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Tecrübeli firmalar öncelikli olarak bu adıma önem vermektedirler. 
Eşyaların Araca Yüklenmesi: Eşyaların güvenli taşınmasında paketleme ve ambalajdan sonra hiç şüphesiz nakliyat aracına doğru olarak yüklenmesi gelmektedir.Eşyaların zarar görmeden taşınması için araca yüklerken eşyalar arasında hiç boşluk kalmayacak şekilde veya en az boşluk kalacak şekilde düzenli ve dikkatli yerleştirilmelidir. Çünkü araç hareket ettikten sonra eşyalar birbirine sürterek büyük zararlar verebilir. 
Eşyaların Montaj ve Dizaynı: Araç yükleme kadar öneme sahip bir diğer konu ise eşyaların yerleşimi, montajı ve dizaynıdır. Eşyalar araca nasıl dikkatlice yüklendiyse aynı dikkat ile araçtan indirilip montajlanarak, müşterinin isteğine göre dizayn edilmelidir. Yani evden eve nakliyatta müşteri memnuniyeti tam sağlanmalıdır. 
 

Paketleme ve Ambalajlama

Evinizdeki eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Uzman personel ve ekipmanlarımızla araçlarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı sigortalıyor ve yeni evinize taşıyoruz.

Uzman Ekip & Ücretsiz Ekspertiz

Sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile, eşyalarınıza bakıp ona göre araç ve malzeme gibi konuların ayarlaması, personel sayısı gibi taşımacılık konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler verir. Yani taşıma esnasında oluşabilecek sorunları önceden önlemiş olur. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup siz değerli müşterilerimizin 7/24 saat hizmetinizdedir.

Geniş Araç Filosu

Kaçıncı katta olursa olsun, eşyalarınızı asansör sistemiyle hızlı ve güvenli bir şekilde araçlarımıza alıyor, aynı sistemle yeni evinize taşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Güler yüzlü ve işine itina gösteren kaliteli personelimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Aracı

Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz. Eylül Nakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
Hemen Hesapla