Hizmetlerimiz

Kurumsal Dağıtım Desteği Hizmeti

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Dağıtım tedarik zinciri ihtiyacı olan kurumsal firmalara Eylül Nakliyat olarak, lojistik - nakliye - dağıtım desteği & hizmeti de veriyoruz..
Dağıtım nakliyat zincirinin ulaşamadığı şehirlere tedarik sağlayan kurumsal firmalar depo hangar vb. tedarik ve dağıtım merkezlerinin olmadığı şehirlere en yakın ildeki depolarından günlük / haftalık / aylık nakliye hizmetini de üstleniyoruz. bizimle irtibata geçerek konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir ve çözüm ortağı olarak daha az maliyetle dağıtım tedarik zincirinizi genişletebilirsiniz. Böylelikle ulaşamadığınız yerlere HATAY ve çevresine dağıtım sorunlarınızı bizimle çözebilirsiniz.
 
Peki Neden Eylül Nakliyat ?
 
Ekspertiz Planı: Eşyaların taşınmasından önce, deneyimli personeller ile nakliyatın gerçekleşeceği konumların incelenmesi ve değerlendirilmesi, güvenli nakliyat için kaçınılmaz bir gerçektir.Ekspertiz hizmeti sunan firmalar planlı ve programlı çalışmakta, istenilen zamanda nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için siz değerli müşterilerimize nakliyeden önce ekspertiz planının yapılmasını tavsiye ediyoruz.
Güvenli Paketleme: Güvenli nakliyatta, paketleme ve ambalaj işlemleri büyük bir öneme sahiptir ve çok dikkat gerektirmektedir. Herhangi bir eşyanın ne tür malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Yanlış paketleme ve ambalajda parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Tecrübeli firmalar öncelikli olarak bu adıma önem vermektedirler. 
Eşyaların Araca Yüklenmesi: Eşyaların güvenli taşınmasında paketleme ve ambalajdan sonra hiç şüphesiz nakliyat aracına doğru olarak yüklenmesi gelmektedir.Eşyaların zarar görmeden taşınması için araca yüklerken eşyalar arasında hiç boşluk kalmayacak şekilde veya en az boşluk kalacak şekilde düzenli ve dikkatli yerleştirilmelidir. Çünkü araç hareket ettikten sonra eşyalar birbirine sürterek büyük zararlar verebilir. 
Eşyaların Montaj ve Dizaynı: Araç yükleme kadar öneme sahip bir diğer konu ise eşyaların yerleşimi, montajı ve dizaynıdır. Eşyalar araca nasıl dikkatlice yüklendiyse aynı dikkat ile araçtan indirilip montajlanarak, müşterinin isteğine göre dizayn edilmelidir. Yani evden eve nakliyatta müşteri memnuniyeti tam sağlanmalıdır. 

Diğer Hizmetlerimiz

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
DAHA FAZLA

Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir.
DAHA FAZLA

Eylül Nakliyat Videolar

Şehir içi ve şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık ve ofis taşımacılığı ile ilgili sigortalı paketleme videolarımızı inceleyin..
DAHA FAZLA

Asansörlü Taşımacılık

Evden eve taşıma hizmetlerimizde asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile daha kısa sürede ve daha güvenli taşınmanızı sağlıyoruz.
DAHA FAZLA

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve iş yeri taşımanın tüm detay ve inceliklerini bilen evden eve nakliyat firmamız, size bu konuda da profesyonel çözümler sunacaktır.
DAHA FAZLA

Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri arasında eşya depolama işlemleri de bulunmaktadır.
DAHA FAZLA

Sigortalı Taşımacılık

Eylül Nakliyat taşınma işlemi başlamadan bütün eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigortalar.
DAHA FAZLA

Paketleme Servisi

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığına inandığımız için çalışanlarımız bu konuda titizlikle çalışmaktadırlar.
DAHA FAZLA

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Hatay Eylül Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar.
DAHA FAZLA

Banka Taşımacılığı

Kurumsal ve bireysel kimliğe her zaman önemini vurgulayan Hatay Eylül Nakliyat, nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğu üstün başarı ve gayreti banka nakliyat hizmetlerinde de göstermektedir.
DAHA FAZLA

Fabrika Taşımacılığı

Hatay Eylül Nakliyat bünyesinde yapılan tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi aynı dikkat ve tedbir fabrika taşımacılığında da alınmıştır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Aracı

Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz. Eylül Nakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
Hemen Hesapla