Hizmetlerimiz

Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Ofis Taşımacılığı
Ofis ve işyeri taşımanın tüm detay ve inceliklerini bilen evden eve nakliyat firmamız, size bu konuda da profesyonel çözümler sunacaktır. Ofis taşıma konusunda yıllardır deneyim kazanmış bulunan kadromuz ile tüm ofis ve işyeri taşıma isteklerinizi kaliteli ve ekonomik fiyatlı hizmetimizle karşılamaktayız. Ofis taşıma, ticari hayatınız ile ilgili olduğundan, ev taşımaya göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmek durumundadır. 
Bu nedenle taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kadromuz, ilk görüşmemiz sonrasında adresinize gelerek tüm eşyaların analizini yapar ve bu doğrultuda bir taşınma planı çıkarır.
Daha sonra bu plan dahlinde en seri ve güvenli şekilde taşıma işlerine başlayarak kısa sürede sonuçlandırırız.
Ofisinizdeki tüm eşyaların ambalajlanması deneyimli kadromuz tarafından en emniyetli şekilde yapılmaktadır. Büronuzda bulunan elektronik eşyalar özel karton kutularımıza emniyeti alınmış olarak yerleştirilir.
Çalışanlarımız ayrıca para kasası gibi oldukça ağır eşyaların taşınması konusunda da uzmanlaşmışlardır. Ofisinizde sökülmesi gereken masa, vitrin, raf sistemleri gibi eşyalar dikkatli bir şekilde demonte edilerek sınıflandırılır ve her bir parça ayrı ayrı güvenli bir şekilde ambalajlanarak taşıma işlemleri gerçekleştirilir.

Diğer Hizmetlerimiz

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
DAHA FAZLA

Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir.
DAHA FAZLA

Kurumsal Dağıtım Desteği Hizmeti

Dağıtım tedarik zinciri ihtiyacı olan kurumsal firmalara Eylül Nakliyat olarak, lojistik - nakliye - dağıtım desteği & hizmeti de veriyoruz.
DAHA FAZLA

Eylül Nakliyat Videolar

Şehir içi ve şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık ve ofis taşımacılığı ile ilgili sigortalı paketleme videolarımızı inceleyin..
DAHA FAZLA

Asansörlü Taşımacılık

Evden eve taşıma hizmetlerimizde asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile daha kısa sürede ve daha güvenli taşınmanızı sağlıyoruz.
DAHA FAZLA

Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri arasında eşya depolama işlemleri de bulunmaktadır.
DAHA FAZLA

Sigortalı Taşımacılık

Eylül Nakliyat taşınma işlemi başlamadan bütün eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigortalar.
DAHA FAZLA

Paketleme Servisi

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığına inandığımız için çalışanlarımız bu konuda titizlikle çalışmaktadırlar.
DAHA FAZLA

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Hatay Eylül Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar.
DAHA FAZLA

Banka Taşımacılığı

Kurumsal ve bireysel kimliğe her zaman önemini vurgulayan Hatay Eylül Nakliyat, nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğu üstün başarı ve gayreti banka nakliyat hizmetlerinde de göstermektedir.
DAHA FAZLA

Fabrika Taşımacılığı

Hatay Eylül Nakliyat bünyesinde yapılan tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi aynı dikkat ve tedbir fabrika taşımacılığında da alınmıştır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Aracı

Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz. Eylül Nakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
Hemen Hesapla