Hizmetlerimiz

Banka Taşımacılığı

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Banka Taşımacılığı
Kurumsal ve bireysel kimliğe her zaman önemini vurgulayan Hatay Eylül Nakliyat, nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğu üstün başarı ve gayreti banka nakliyat hizmetlerinde de göstermektedir.
 
Banka taşımacılığı hizmeti öncesinde bankanıza gelen eksperimiz ilk olarak gerekli etüt çalışmalarını yapar. Buradaki amacımız taşınacak eşyaları tanıyıp, bunlar için gerekli araç ve ekipmanı belirlemektir. Eksper eşyalarınızın miktarını, hacmini, çalışacak personel sayısını, araç tipini belirler. Hizmet detayı hakkında bankamız yeterli oranda bilgilendirildikten sonra anlaşma olması halinde sözleşme ve sigorta kapsamında eşyalarınız taşınır.
 
Taşınma günü banka görevlileri firmamızın elemanlarından sorumlu olmaz, müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparsınız.
 
Banka taşımacılık hizmeti sağlanacağı gün Eylül Nakliyat tarafından verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilecektir.
 
Banka nakliye işlemi yapılmadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti uygularız. Gereken taşınma programı hazırlandıktan sonra, taşınma tarihinizde eşyalarınız taşınır.
Firma ekspertiz görevlimizin yapmış olduğu çalışma programına sadık kalınarak banka içerisindeki tüm eşyaların nakliyesi başlar.
İlk olarak taşınacak eşyalar masa, dolap, sandalye bazındaki eşyalardır. Bu eşyalara ilk olarak demonte edilir ve arkasından havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalar tekrar yeni bir banka kurumuna taşınacak ise demonte gören eşyalara burada da monte işlemi yapılır ve eşyalarınız banka çalışanlarımızın kullanımına hazır sunulur.
Tüm dosya ve önemli evraklar karton koliler içine konulur. Herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için koliler üzerine belgenin türü hakkında yazılar yazılır.
Elektronik eşyalar özel ambalaj malzemeleri ile paketlendikten sonra koliler içine konularak ayrı ayrı yazılır. Koliyi taşıyan personel daha dikkatli taşıması için koliler üzerine gerekli ibareler yazılır.
Belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler Eylül Nakliyat güvencesi altında yapılacağını taahhüt ederiz. Banka taşımacılığı hizmeti kapsamında taşınan tüm eşyalar sigorta kapsamı altındadır. Eşyanızın başına her hangi bir zarar gelmesi durumunda muhatabınız sigorta firmalarıdır. Taşınma günü nakliyat sigorta poliçesi müşterimize verilecektir.

Diğer Hizmetlerimiz

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
DAHA FAZLA

Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenilir hizmet anlayışından asla taviz vermeden evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir.
DAHA FAZLA

Kurumsal Dağıtım Desteği Hizmeti

Dağıtım tedarik zinciri ihtiyacı olan kurumsal firmalara Eylül Nakliyat olarak, lojistik - nakliye - dağıtım desteği & hizmeti de veriyoruz.
DAHA FAZLA

Eylül Nakliyat Videolar

Şehir içi ve şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık ve ofis taşımacılığı ile ilgili sigortalı paketleme videolarımızı inceleyin..
DAHA FAZLA

Asansörlü Taşımacılık

Evden eve taşıma hizmetlerimizde asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile daha kısa sürede ve daha güvenli taşınmanızı sağlıyoruz.
DAHA FAZLA

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve iş yeri taşımanın tüm detay ve inceliklerini bilen evden eve nakliyat firmamız, size bu konuda da profesyonel çözümler sunacaktır.
DAHA FAZLA

Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri arasında eşya depolama işlemleri de bulunmaktadır.
DAHA FAZLA

Sigortalı Taşımacılık

Eylül Nakliyat taşınma işlemi başlamadan bütün eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigortalar.
DAHA FAZLA

Paketleme Servisi

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığına inandığımız için çalışanlarımız bu konuda titizlikle çalışmaktadırlar.
DAHA FAZLA

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Hatay Eylül Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar.
DAHA FAZLA

Fabrika Taşımacılığı

Hatay Eylül Nakliyat bünyesinde yapılan tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi aynı dikkat ve tedbir fabrika taşımacılığında da alınmıştır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Aracı

Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz. Eylül Nakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
Hemen Hesapla